Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Wak.kurs ang.-Konwersacje i nauka słówek

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Jak sama nazwa wskazuje kurs ten obejmuje głównie naukę nowych słów i wyrażeń, ich praktyczne zastosowanie na zajęciach, a także powtórzenie znanego już słownictwa z różnych zakresów tematycznych takich jak: podróże, praca za granicą, czy codzienna komunikacja.

 

Nauka na naszym kursie odbywać się będzie za pomocą systemu  powtórek, dzięki czemu nie zabiera ona zbyt wiele czasu. Przyswajanie nowego słownictwa postępuje w miarę jego powtarzania, używania w konwersacji, co jeszcze bardziej ‘koduje’ nowe słowa w naszej pamięci.

 

Ogromnym ułatwieniem, niezmiernie przydatnym by ‘ugruntować’ zdobytą wiedzę, jak              i przypomnieć sobie to, co już jest nam znane, będą ćwiczenia na tablicy interaktywnej opracowane specjalnie pod kątem nauki słownictwa. Zawierają one szereg zabaw z językiem angielskim. Ich atrybutem jest różnorodność, co z pewnością nie pozwoli zapomnieć nowo przyswojonej wiedzy.

 

W trakcie nauki szybko i skutecznie przyswoisz nowe słówka oraz całe zwroty przydatne na co dzień, poznasz prawidłową wymowę i intonację, a także nabierzesz brytyjskiego akcentu. Nie będziesz mieć trudności w zrozumieniu cudzoziemców! Współczesne nagrania i filmy wideo z Wielkiej Brytanii oraz zdjęcia z egzotycznych zakątków świata i setki ilustracji sprawią, że nauka angielskiego będzie prawdziwą przyjemnością!

 

Składniki kursu to:

      szereg ćwiczeń na tablicy interaktywnej

      konwersacje na wybrane tematy

      dodatkowe materiały i ćwiczenia powtórzeniowe

autentyczne filmy, nagrania dialogów i sytuacjikonwe

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: