Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Projektowanie stron internetowych

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron internetowych. Moja oferta skierowana jest też dla osób, które chcą stworzyć własna stronę internetową, ale również dla osób, które chcą przerobić własną stronę internetową wykonaną w starej technologii. Wykonywane prze ze mnie strony internetowe charakteryzują się zgodnością z najnowszymi standardami i technologiami.
Moja usługa obejmuje tworzenie stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dopasowana jest do urządzeń mobilnych (RWD), oraz utworzona jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony www posiadają unikalną szatę graficzną, która zaprojektowana jest specjalnie do Twoich wymagań. Dzięki czemu posiada osobisty Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona internetowa pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na sukces w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się projektowaniem grafiki na potrzeby sieci web, w skład, których wchodzą (banery www, mailingi) a także Grafika komputerowa (identyfikacja wizualna, plakaty, ulotki, foldery reklamowe) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
W celu zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: