Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG - Pomo

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Zarządzanie Kryzysowe to nasza specjalność od wielu lat. restrukturyzacja, ochrona majątku prywatnego, przejęcie zarządu spółki, postępowania układowe, upadłościowe irestrukturyzacyjne, są to rzeczy, którymi zajmujemy się na co dzień,  proces restrukturyzacji spółki - wiąże się z przejęciem jej udziałów, co pozwalawprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami azarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Działania naszezakładają:
*wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynnośćfinansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów wpłatnościach bądź innych czynników.*zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa.*występowanie w roli upadłego.*podjęcie się negocjacji z pracownikami i wierzycielami.*usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieśćodpowiedzialność majątkową lub karną za zobowiązania zadłużonejspółki.
Skuteczność 299/586 KSH - Pełna ochrona w kontekście JPK/KAS/ZUS 
Jeśli więc zarządzasz firmą, lub odpowiadasz za jejfinanse, bądź masz wątpliwości co do zastosowania przepisów, ponadto codzienniepodejmujesz ryzykowne decyzje i obawiasz się kontroli skarbowej lub z ZUS - nieczekaj aż będzie za późno. Pomagamy także JDG, Telefon: 794-784-794 E-mail: deberg@skupspolek.com www.skupspolek.com

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: