Doradca Klienta

Prężnie rozwijająca się na rynku płockim Paćkowski Kancelaria Finansowa zatrudni pracownika na stanowisko Doradca Klienta. Zajmujemy się pośrednictwem rozwiązań finansowych oferowanych przez największe instytucje w zakresie inwestycji, kredytów i ubezpieczeń. Współpracujemy z wieloma bankami, Ubezpieczycielami i Biurami Maklerskimi. Dołącz do zespołu ludzi profesjonalnie podchodzących do sfery finansów.

Opis stanowiska:

  • szczegółowa analiza sytuacji finansowej Klienta indywidualnego/firmowego
  • monitorowanie inwestycji Klientów
  • stały kontakt z Klientami
  • przygotowywanie ofert dla Klientów w oparciu o wynik analizy
  • udział w budowaniu nowych standardów sprzedaży
  • docieranie do nowych Klientów oraz opieka nad pozyskanym portfelem Klientów

Wymagania:

  • szeroka wiedza z zakresu finansów i bankowości
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu
  • łatwość w docieraniu do nowych Klientów
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • wsparcie merytoryczne
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę z Klientami, którzy bardzo cenią firmę i jej produkty
  • telefon, laptop

CV prosimy przesyłać na adres: kontakt@packowskikancelaria.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami