Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Elektromonter, Automatyk (rozruch)

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Treść ogłoszenia:

Możemy zaproponować Ci wieloletnie, stabilne i stacjonarne zatrudnienie na terenie koncernu rafineryjnego w Płocku.

Zadania:

  • realizacja zadań w zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń elektroenergetycznych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na ww. stanowisku
  • wykształcenie minimum zawodowe o kierunku elektrycznym
  • świadectwo Kwalifikacyjne E grupa 1 – do 1 kV (aktualne)
  • doświadczenie przy pracach remontowych /serwisowych/, modernizacyjnych oraz przy rozruchu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w obiektach przemysłowych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca stała, stacjonarna w Płocku
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie 2420 zł miesięcznie/na rękę + atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i medycznych (dofinansowania do wypoczynku pracownika i jego dzieci, aktywności kulturowo-oświatowej i sportowej)

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: