Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Elektryk stoczniowy (praca w Holandii)

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Treść ogłoszenia:

Firma LAREX
Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Zatrudni na stanowisku Elektryk Stoczniowy/ offshore.
- ilość pracowników - 6-10 wakatów
- tryb pracy - jedno zmianowy (zmiana dzienna)

Doświadczenie w branży:
- doświadczenie w tej dziedzinie min rok, jako elektryk 5 lat

Obowiązki:
1. Wykonywanie podłączeń
2. Układanie i upinanie kabli
3. Zamykanie przejść kablowych
4. Czytanie schematów elektrycznych
5. Sprawdzanie i uruchamianie systemów
6. VCA - można wyrobić na miejscu, lub w Polsce
7. Uprawnienia i doświadczenie w średnim napięciu (powyżej 1 kV)
8. komunikatywny język Angielski
9. mile widziane Prawo jazdy + dodatkowym atutem będzie własne auto zwrot kosztów km

Co oferujemy:
- kwatery jednoosobowe zgodne z normami SNF (Wi-fi) w pokoju
- co tygodniowe wypłaty
- wynagrodzenie tygodniowe 500 – 540 Euro netto + plus dojazd
- pełne ubranie robocze

Wysłanie CV i aplikowanie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych podczas rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

DIT en Larex Recruitment B.V., wpisana do Wykazu Podmiotów Zagranicznych jako agencja zatrudnienia 16/78.

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: