Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Treść ogłoszenia:

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Płock

rejon: mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych dla klientów oraz współpracę z przedstawicielem handlowym.

Główny zakres obowiązków:

- przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;

- bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;

- zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego,

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;

- minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe;

- bardzo dobra znajomość rynku lokalnego;

- umiejętności praktycznego zastosowania technik sprzedaży i negocjacji;

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;

- umiejętność organizowania pracy własnej;

- wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w Alfa Elektro Sp. z o.o.".