Hydraulik

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy osób na stanowisko:

HYDRAULIK

Obowiązki:

-instalacje rur zasilających (woda, ścieki), instalacja urządzeń sanitarnych i ceramiki (biały montaż)

-instalacje systemów grzewczych

-instalacje wentylacji

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe

-mile widziana znajomość języka niemieckiego

-mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

-doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

Oferujemy:

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające ubezpieczenie społeczne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności takich jak założenie konta bankowego

-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

-atrakcyjne wynagrodzenie, od 11.23 do 18 Euro brutto/godzinę

-diety w wysokości 40 Euro dziennie na pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

-bezpłatny kurs językowy (dla osób, które nie znają języka niemieckiego)

-bezpłatne ubranie robocze, odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowanych prosimy o  wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl, monika@time2work.com.pl

Informacje telefoniczne: 505698268, 504603489