Lakiernik Proszkowy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Lakiernik proszkowy
Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkie Cię nauczymy!!!
Nr ref.: L/05/2017/PLO

Miejsce pracy: Płock
Zadania:
• Lakierowanie proszkowe elementów,
• Kontrola jakości wykonanych prac,
• Dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy.
Nasze wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako lakiernik proszkowy- mile widziane,
• Wykształcenie min. zawodowe,
• Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,
• Zaangażowanie oraz dokładność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Motywacja i chęć do pracy.
Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio przez Adecco,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: L/052017/PLO na adres Email: sylwia.dabrowska2@adecco.pl

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.