Opieka nad osobą starszą - Niemcy

CareWork to dobrze znana w Polsce i w Niemczech marka firm świadczących wysokiej jakości usługi m.in. w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Niemczech. Oferujemy sprawdzone miejsca pracy w opiece nad osobami starszymi - nie jesteśmy pośrednictwem, mamy własnych klientów.

Stanowisko pracy: Opieka nad osobą starszą w prywatnym domu w Niemczech – Göttingen

Miejsce pracy: Niemcy - okolice Göttingen (Getynga)

Wysokość wynagrodzenia: 1500 EUR /netto miesięcznie.

Termin zatrudnienia: kontrakt od 30 sierpnia 2017 r do 03 listopada 2017 r.

Wymagania:

- płynna znajomość języka niemieckiego

- aktywne prawo jazdy

- doświadczenie w kontaktach z osobami w podeszłym wieku

Opis stanowiska pracy:

Praca w opiece u małżeństwa (pan jest samodzielny, prowadzi jeszcze samochód). Oboje małżonkowie potrzebują pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, przygotowywaniu i podawaniu posiłków, robieniu zakupów. Starsza pani dodatkowo pomocy przy myciu i ubieraniu, rozdrabnianiu posiłków (ma problemy z przełykaniem). Nie ma pracy nocnej. Zapewnione jest wsparcie niemieckich służb pielęgnacyjnych w zakresie dozowania leków i kąpieli podopiecznej. Podopieczna jest spokojną osobą, bardzo dużo śpi, ma początki demencji.

Oferowane warunki zatrudnienia

- umowa zlecenie

- zapewniony osobny pokój w domu podopiecznych i wyżywienie w ramach umowy, bezpłatny dostęp do telefonu i sieci Internet - pokrycie kosztów dojazdu do i powrotu z pracy w Niemczech - możliwość wyboru waluty wypłaty wynagrodzenia (w EUR lub PLN)

- wprowadzenie w obowiązki przez zmienniczkę

- profesjonale i przyjazne wsparcie sprawnego zespołu pracowników merytorycznych firmy.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

SMS na nr 602 818 040 (w treści numer oferty VID 5854)

Email na adres rekrutacja@carework.pl

Telefon stacjonarny: 61 662 10 81 od poniedz. do piątku w godz. 9-17

Chcesz poznać nas przed złożeniem swojej oferty - informacje o firmie znajdziesz na www.carework.pl , Facebook: CareWork

10 lat na rynku opieki nad osobami starszymi oraz certyfikat TÜV zobowiązują do solidności!