Opieka nad osobą starszą, Niemcy

CareWork to marka bardzo dobrej jakości usług w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Niemczech. Mamy już ponad 10 lat doświadczenia w świadczeniu usług w zakresie opieki. Wysoka jakość i rzetelność firmy CareWork przysparza nam stale nowych klientów.  Powoduje to konieczność poszerzania zespołu współpracujących z nami opiekunek i opiekunów.  Obsługujemy klientów z całego terenu Niemiec.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Niemcy (miejscowość Warstein – 60 km na wschód od Dortmundu)

Wysokość  wynagrodzenia:  1000 EUR/netto miesięcznie

Termin zatrudnienia: od 3 stycznia 2017 r

Wymagania:

- umiejętność opieki nad osobami starszymi (nabyta przez szkolenia, staż pracy lub doświadczenie zebrane we własnej rodzinie);

- podstawowa znajomość języka niemieckiego;

- wysoka kultura osobista;

- mile widziane zamiłowanie do muzyki.

Opis stanowiska pracy:

Praca w Niemczech, w średniej wielkości miasteczku.  Opieka nad 65-letnią panią, emerytowaną nauczycielką. Pani przeszła kilkanaście lat temu udar, który nie uszkodził funkcji związanych z poruszaniem się i kontrolą nad czynnościami fizjologicznymi. Na skutek udaru podopieczna utraciła umiejętność planowania, podejmowania decyzji. Niedawno zmarł jej mąż, co spowodowało spore przygnębienie i dodatkową bezradność w radzeniu sobie z prostymi z pozoru zadaniami, jak sporządzenie listy zakupów, wybór bluzki do założenia, przygotowanie posiłku. Nie ma w tym miejscu pracy w opiece dźwigania, zmiany pieluszek. Ważna jest umiejętność budowania struktury dnia, animowanie chorej do udziału w codziennych czynnościach. Podopieczna lubi śpiewać, cieszy ją gdy ktoś potrafi grać na instrumentach muzycznych.  Jest osobą religijną.

Oferowane warunki zatrudnienia

- umowa zlecenie,

- wynagrodzenie netto 1000 EUR/miesięcznie (składki na ZUS od średniej krajowej),

- zapewniony osobny pokój w domu podopiecznej i wyżywienie,

- bezpłatny dostęp do telefonu i sieci Internet,

- pokrycie kosztów dojazdu do i powrotu z pracy w Niemczech,

- możliwość wyboru waluty wypłaty wynagrodzenia (w EUR lub PLN),

- całodniowe wprowadzenie w obowiązki przez zmienniczkę,

- profesjonale i przyjazne wsparcie sprawnego zespołu pracowników merytorycznych firmy,

- możliwość nawiązania długoletniej współpracy,

- kontrakt na minimum 60 dni z możliwością przedłużenia.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:

 SMS na nr 602 818 040 (w treści numer oferty 4263)

Email na adres rekrutacja@carework.pl

Telefon stacjonarny: 61 662 10 81 od poniedz.  do piątku w godz. 9-17

Chcesz poznać nas przed złożeniem swojej oferty - informacje o firmie znajdziesz na

10 lat na rynku opieki nad osobami starszymi oraz certyfikat TÜV zobowiązują do solidności!