Opiekunka nad Seniorem z Niemiec

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC.

Oferta ważna: OD 1.06.

Lokalizacja: MURG (BADENIA-WIRTEMBERGIA)

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Pan Helmut jest w wieku 92 lat, waży 73 kg przy wzroście 170 cm. Podopieczny cierpi na niewydolność serca i pełną inkontynencję. Pan porusza się za pomocą laski, Rollatora bądź na wózku, nosi również aparat słuchowy.

Pan mieszka sam w domku jednorodzinnym w centrum miasta Murg.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu oraz łazienką. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:

  • pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz w zmienianiu odzieży;
  • zmienianie pampersów;
  • prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów);
  • chodzenie na spacery, wspólne spędzanie czasu (oglądanie telewizji, czytanie gazet).

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym;
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
  • odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
  • gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.

OFERUJEMY:

  • legalną i pewną pracę w Niemczech;
  • ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
  • organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
  • możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

Skontaktuj się z nami:

- wyślij wiadomość na adres: olga.kucha@angelcare24.eu

- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 370 53 49;

- wyślij SMS o treści „OPIEKA” na nr 733 388 300 - ODDZWONIMY!