ORIFLAME - praca dodatkowa!

Firma Oriflame od ponad 40 lat zajmuje się sprzedażą naturalnych szwedzkich kosmetyków poprzez sieć swoich Konsultantów, dając im możliwość rozwoju oraz budowania kariery bez ponoszenia inwestycji.Działa w ponad 60 krajach świata. W Polsce rozpoczęła działalność w 1991 roku.

Opis stanowiska

-sprzedaż bezpośrednia kosmetyków na podstawie katalogu;
-pozyskiwanie nowych Klientów;
-utrzymywanie kontaktu z Klientami;
-poszukiwaniu osób chętnych do współpracy;
-nienormowany czas pracy
-praca dodatkowa lub główne źródło dochodów.
-możliwość awansu na Lidera, Dyrektora Klubu Oriflame.

Wymagania:

-ukończone 16 lat;
-wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów;
-komunikatywność;
-otwartość;
-entuzjazm;
-pozytywne nastawienie do ludzi i biznesu;

-Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z naszą firmą .

Oferujemy:

-zarobki adekwatne do wkładu pracy
-bezpłatne szkolenia kosmetyczne i marketingowe;
-Elastyczność i niezależność;
-możliwość awansu

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o warości 308 zł oraz próbki za 1 zł.

Małgorzata Biały

Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame

www.ori-konsultant.pl

biuro@ori-konsultant.pl,
GG 9052425, Tel.606638894