Poszukujemy instalator/elektryk/automat

Opis firmy:Jesteśmy autoryzowanym partnerem ekspansywnie rozwijającej się Grupy Fibar. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze bezprzewodowe rozwiązanie inteligentnej automatyki budynkowej dostępne na europejskim rynku. Innowacyjny system to przyszłość każdego obiektu. Naszą misją jest zapewnienie wygody, bezpieczeństwa oraz oszczędności poprzez bezinwazyjną instalację rozwiązań automatyki firmy FIBARO. Fachowa obsługa i innowacyjny system to przyszłość naszej współpracy.
Zadania:montaż systemu automatyki budynkowej,programowanie i konfiguracja systemu wg. indywidualnych potrzeb klientów,prezentowanie ofert handlowych i reprezentowanie Firmy,sprzedaż produktów FIBARO.
Wymagania;Rzetelna obsługa klientów,aktualne uprawnienia SEP min. 1KVchęć nieustannego zwiększania swoich kwalifikacji.

Oferujemy:Pakiet darmowych szkoleń branżowych zakończonych certyfikacjąnienormowany czas pracy,możliwość rozwoju zawodowego,atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej informacji:www.fibaro.comwww.erdom.com.plE-mail: plock@fibaro.comMobile: 531 900 434

Oferty prosimy przesyłać na adres:plock@fibaro.com z dopiskiem w tytule: instalator