Praca dla fizjoterapeuty

Obecnie prowadzimy rekrutację dla prywatnego gabinetu w regionie Oksytania. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Oksytania

OPIS STANOWISKA:

• Praca bezpośrednio u pacjentów w domu (w godzinach przedpołudniowych) oraz w gabinecie i w domach seniora z pacjentami geriatrycznymi (popołudnia).
• Praca na oddziale chirurgii, intensywnej terapii, pediatrii, neurologii, pulmonologii, kardiologii i opieki średnioterminowej.
• W gabinecie pracuje 4 fizjoterapeutów, w tym od roku Polka- jedna z naszych fizjoterapeutek.
• Pracodawca zapewnia dostęp do samochodu

WYMAGANIA:

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
• chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

• atrakcyjne zarobki (2000 € netto miesięcznie)
• legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pierwszy miesiąc bezpłatnie, przez pozostały okres trwania kontraktu pracodawca pokrywa 50% kosztów)
• umowę o pracę na pełen etat

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?
NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

• Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online)
• Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji
• Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji
• Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt
• Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe,
• Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresował cię nasza oferta, prześlij CV na adres: rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl