Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.

Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej/Pokojowego do pracy w 5* hotelu w Alpach Francuskich

Obowiązki:

• Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych

• Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.