Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Nr ref.: PH/05/2017/PLO

Miejsce pracy: Płock
Zadania:
• Współpraca z klubami sportowymi i kibicami,
• Koordynacja akcji promocyjnych,
• Pozyskiwanie oraz współpraca z punktami partnerskimi.
Nasze wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
• Wykształcenie min. średnie,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętności budowania i utrzymywania relacji,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Dobra znajomość obsługi komputera,
• Wyczucie sportu oraz determinacja w działaniu.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa oraz premia za wyniki),
• Możliwość aktywnego wpływu na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji z podaniem nr ref. PH/05/2017/PLO: na adres email: anna.zoltowska@adecco.com
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.