SPECJALISTA DS. KADROWYCH

Treść ogłoszenia:

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie dokumentów w ramach prowadzonych procesów kadrowych dotyczących osób niepełnosprawnych,
  • monitorowanie statusu realizacji zdarzeń,
  • obsługa umów cywilnoprawnych,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień obecnych procedur,
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych,
  • przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników,
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • prowadzenie administracji personalnej osób niepełnosprawnych.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewny)
  • kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • terminowość, systematyczność, sumienność,
  • dbałość o jakość pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.