Specjalista ds. Marketingu

Producent oprogramowania dla branży hotelarskiej poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. marketingu.
Opis stanowiska:
- Stworzenie i realizacja strategii marketingowej;
- Prowadzenie kampanii CPC targetowanych (AdWords, Facebook) w j. polskim i angielskim;
- Tworzenie i wysyłka cyklicznych newsletterów;
- Organizowanie kampanii content marketingowych w  j. polskim i angielskim oraz kierowanie na Landing Pages;
- Współpraca z wybranymi agencjami i domami mediowymi w Polsce i zagranicą;
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Znajomość narzędzi takich jak: Freshmail, Salesmanago, AdWords, FB Ads Manager, Unbounce;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Samodzielność i doskonała organizacja pracy;
Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Długofalową współpracę;
- Podstawowe narzędzia pracy: telefon, komputer;
- Udział w szkoleniach;
- Praca w młodym zespole specjalistów przy międzynarodowym Startupie;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywującego na adres company@stayforlonger.com