Wiertacz/Ślusarz

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Wiertacz/ Ślusarz

Nr ref.: W/05/2017/PLO

Miejsce pracy: Kutno
Zadania:
• Obsługa wiertarki stołowej i frezarki manualnej.
Nasze wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Znajomość rysunku technicznego- warunek konieczny,
• Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,
• Zaangażowanie oraz dokładność,
Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową,
• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: W/05/2017/PLO na adres Email: anna.zoltowska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.