Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Zadłużona Spółka

« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Jesteśmy postrzegani na rynku obrotu spółkami jako lider od wielu lat. Zarządzaniekryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątku prywatnego, przejęcie zarządu spółki,postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne itd, są to rzeczy, którymizajmujemy się na co dzień, dokładając maksymalną ilość naszej sumienności i profesjonalizmu.
Np. proces restrukturyzacji spółki - wiąże się z przejęciem jej udziałów, co pozwalawprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami a zarządemspółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Działania nasze zakładają:
* wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową naskutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innychczynników.* zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa.* występowanie w roli upadłego.* podjęcie się negocjacji z pracownikami i wierzycielami.* usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową z art 299KSH - art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego art. 116 Ordynacji podatkowej, oraz art.586 . Dodatkowo - prowadzimy szkolenia zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. tel.601-685-195 www.fabrykakreatywna.com email: biuro@fabrykakreatywna.com

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: