Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Test osobowości PERSO.IN - Poznaj siebi

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Test osobowości PERSO.IN - Poznaj swoje predyspozycje

 

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® umożliwia poznać różnice między ludźmi. Wypełnienie testu skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości osoby badanej. Po badaniu otrzymuje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w życiu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonać najlepszych wyborów.

 

Nasz test jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

 

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz możliwymi zagrożeniami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reakcji charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

 

Są też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Służą one dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

 

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych. Napisz już teraz.

 

Więcej szczegółów oferty na naszej stronie WWW: https://perso.in/

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: