Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Hala namiotowa 12x25x3

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Dzień dobry.
Wykonujemy porządne i stabilne hale według życzenia klienta. Przedstawiamy Państwu ofertę na hale namiotową o wymiarach:
12 m szerokości , 25 m długości i 3 m wysokości w ścianie bocznejw której w skład wchodzi: - Projekt budowlany,- Konstrukcja stalowa ocynkowana wykonana wg powyższegoprojektu,- Materiał dachowy plandekowy o gramaturze 680gr/m2,- Bacha trapezowa T 18 ocynkowana z powłokami lakierniczymi ogrubości 0.5 mm,- Brama przesuwna zlokalizowana w dowolnym miejscu hali wg ustaleń inwestora,- Montaż na terenie polski,- Gwarancja szybkiej realizacji,- Dostawa do 50 km gratis.
Opcje dodatkowe:Świetliki dachowe, dodatkowe otwory wentylacyjne, bramy, drzwi, grafiki, rynny, powłoki anty-kondensacyjne i przeciw-skraplające, oraz fartuchy na dole hali.
Wykonujemy nasze hale z materiałów I gatunku, które posiadają certyfikaty jakościowe.Cena dotyczy hali namiotowej w II strefie obciążenia śniegiem i I strefie parcia wiatrem.
W cenie dostępnej konfiguracji posiadamy 12 kolorów dachu i 24 kolory blachy ściennej z wykończeniem matowym lub połysk.
W ogłoszeniu podana jest cena netto do której należy doliczyć cenę podatku VAT.
Chętnie wycenimy inne konfiguracje i odpowiemy na Państwa pytania w tym celu zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego:mobile: 665 006 453 www.spawexpert.eu

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: