Doradca klienta w branży finansowej

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich.

Poszukujemy Doradców Klienta w Płocku!

OPIS STANOWISKA:
1. sprzedaż produktów finansowych W TERENIE,
2. prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów,
3. podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie,
4. nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.

WYMAGANIA:
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- wysoka kultura osobista,
- samodzielność w działaniu,
- umiejętność przekonywania innych.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- system wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady (atrakcyjny system prowizyjno-premiowy),
- stabilne warunki pracy – długoterminowa współpraca,
- szkolenie,
- wsparcie kierownika,
- elastyczność - pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy).

ZADZWOŃ KONIECZNIE:
TEL.: 517-090-224
E-MAIL: rekrutacja.eden@edenfinance.pl