Elektryk mieszkaniowy (praca w Holandii)

Larex jest jedną z największych w Holandii firm zajmujących się zatrudnianiem personelu technicznego. Swoje 20-letnie doświadczenie na rynku pracy wykorzystuje w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z terenów całej Europy. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Stanowisko pracy: Elektryk mieszkaniowy/ budowlany Miejsce pracy: projekty na terenie całej Holandii (m.in.: Utrecht, Rotterdam, Zwolle)

Wynagrodzenie: od €520/40h

Opis stanowiska pracy:

Jako elektryk mieszkaniowy/ budowlany jesteś odpowiedzialny za instalacje elektryczne w budownictwie. Zakres prac dotyczy zarówno nowych jak i renowacji istniejących instalacji elektrycznych. Pracujesz również nad montażem punktów świetlnych i gniazdek elektrycznych.

Oferujemy:

Wynagrodzenie tygodniowe netto od €520/40h (po odtrąceniach).

Tygodniowy system wynagrodzeń. Opłacone ubezpieczenie zdrowotne.

Możliwość zorganizowania darmowego transportu wraz z kartą paliwową (na dojazdy do pracy).

Możliwość stałej współpracy w oparciu o projekty na terenie całej Holandii.

Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód).

Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (bez dodatkowych kosztów dla pracownika, pokój jednoosobowy oraz wi-fi).

Opiekę polskojęzycznych koordynatorów. Kontrakt holenderski zgodny z układem zbiorowym pracy NBBU CAO.

Wymagania:

 Doświadczenie jako elektryk budowlany – minimum 2 lata.

Skrupulatność i dokładność wykonywanej pracy.

Certyfikat VCA (w przypadku braku możliwość wyrobienia).

Prawo jazdy kat. B i własne auto jest mile widziane.

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikacyjnym lub w przypadku grupy pracowników znajomość u przynajmniej 1 osoby.

Mail: t.sajkiewicz@larex.nl telefon: +31683519552

Wysłanie CV i aplikowanie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych podczas rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 Administratorem danych osobowych jest DIT&Larex Recruitment, z siedzibą w Holandii w Wardenburg 4180 BA, ul. Filipsweistraat 9A, oddział Opole Rynek 10/1B. WPZ nr 16/78