Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Monter z uprawnieniami na suwnice

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Treść ogłoszenia:

Szukasz pracy w Płocku? Posiadasz uprawnienia na suwnice? Zależy Ci na długiej współpracy? Mamy dla Ciebie ofertę!

Zatrudnimy monterów z uprawnieniami na suwnice do firmy produkującej maszyny rolnicze.

Co oferujemy?
- stawkę 20-21 zł netto
- umowę zlecenie
- pracę na dwie zmiany
- wolne weekendy
- długą współpracę
- darmowe zakwaterowanie dla osób spoza Płocka

Zadania:
- montaż części maszyn rolniczych

Czego oczekujemy?
- podstawowej znajomości rysunku technicznego
- uprawnień na suwnice
- dyspozycyjności
- motywacji do pracy

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 729 286 958. Oddzwonimy!

Możesz również przesłać do nas CV za pośrednictwem maila na adres a.ryniec@techniczni.eu

Nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: