Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Pracownik magazynowy

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Treść ogłoszenia:

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy obecnie na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY w Płocku.

ZAPEWNIAMY:

  • umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,

  • pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole,

TWOJE ZADANIA:

  • przyjmowanie towarów od dostawców,

  • kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów,

  • przygotowanie zamówień na towary,

  • bieżące uzupełnianie towarów na sklepie,

  • dbanie o czystość na sklepie i magazynie.

WYMAGANIA:

  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,

  • sumienność i uczciwość,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,

  • gotowość do pracy zmianowej.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy min. rok,

  • prawo jazdy kat. B

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Aplikacja >  https://grammarket.career.softgarden.de/jobs/32035117/

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: