Spawacz 135/136

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Spawacz 135/136,

Nr ref.: S/08/2017/PLO

Miejsce pracy: Płock

Zadania:

  • Spawanie elementów na produkcji,

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na danym stanowisku,
  • Aktualne uprawnienia i umiejętność spawania,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania aplikacji na adres Email: anna.zoltowska@adecco.com z podaniem nr ref.: S/09/2016/PLO

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.