Spedytor międzynarodowy

Treść ogłoszenia:

Firma Transportowo - Spedycyjna Fenzo Sp. z o.o. zatrudni:

Spedytora Międzynarodowego.

Miejsce pracy: Gostynin.

Wynagrodzenie: 4 000 zł - 10 000 zł / mies. brutto.

Wymiar pracy: Pełny etat.

Typ umowy: Umowa o pracę.

Główne zadania:

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej.
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami.

  • Przygotowywanie ofert i warunków współpracy.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekujemy:

  • Znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i wysoka efektywność.

  • Wysoka orientacja na klienta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie.

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub B2B.

  • Samodzielne stanowisko.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Osoba kontaktowa: Arkadiusz

Telefon kontaktowy: 883688330