Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Kantownica do blachy 2/0.8mm, giętarki

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
« POWRÓT
Treść ogłoszenia:

Zaginarka typu ZGR-2000 jest to wysokiej jakości maszyna manualna o długości roboczej 2140mm, która może być wykorzystywana do gięcia blachy różnego typu, o maksymalnych grubościach:- stalowej 0.8mm- tytanowo-cynkowej 0.8m- miedzianej 1.25mm- aluminiowej 1.2mm- nierdzewnej 0.65mm
Dodatkowo, założenie na zaginarkę noży rolkowych umożliwia równe i precyzyjne cięcie blachy na całej długości. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, noże osiągają długą żywotność, nie wymagając ostrzenia nawet przez ok. 40km.Średnia ilość możliwości ostrzeń to 35-40 razy.Maksymalne grubości blach, które mogą być cięte przez nasze noże to:- stalowa 0,8mm- aluminiowa 1,5mm- nierdzewna 0,65mm
Zaginarka wyposażona jest w stół tylni do podtrzymywania blachy, który można łatwo zdemontować, a także zderzaki przednie, kątomierz, ogranicznik kąta gięcia, precyzyjny system regulacji docisku oraz belki zaginającej. Dzięki temu, korzystanie z maszyny jest proste i całkowicie bezpieczne, a konserwacja sprzętu wymaga minimalnego nakładu pracy.
Cena zaginarki wynosi 2500zł + nożyce 700zł (netto)Za dodatkową opłątą 100zł, gwarantujemy dostawę zamówienia na terenie całej Polski. Płatność gotówką przy odbiorze. 
Waga: 175kgMaksymalny kąt gięcia: 145°
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6 do 23. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wszelkich informacji. 

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy
« POWRÓT

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: